750155-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – AI 2024-0175 Raamcontract Gebiedsontwikkeling Overamstel en Amstel Business Park (Werkstad Overamstel)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2024-0175 Raamcontract Gebiedsontwikkeling Overamstel en Amstel Business Park (Werkstad Overamstel)
Beschrijving: AI 2024-0175 Raamcontract Gebiedsontwikkeling Overamstel en Amstel Business Park (Werkstad Overamstel) Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Het opbreken van asfaltbetonverharding en fundering; • Het opbreken van betonverhardingen; • Het opnemen van bestrating; • Het ontgraven, aanvullen, afwerken en vervoeren van grond; • Het uitvoeren van kleinschalige bodemsaneringen • Het verwijderen van groenvoorzieningen • Het aanbrengen grondverbetering t.b.v. bomen en groenstroken; • Het aanbrengen steenfundering en betonfundering; • Het aanbrengen asfaltbetonverharding; • Het aanbrengen betonverharding; • Het aanbrengen van straatwerk; • Het aanbrengen, onderhouden en beheren van groenvoorzieningen • Het aansturen van verwijderen, aanbrengen en verplaatsen van openbare verlichting ; • Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden
Interne identificatiecode: AI 2024-0175
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Een kwalitatief hoogwaardige definitief ingerichte openbare ruimte, dat overgedragen kan worden aan de asseteigenaren”, binnen de kaders van tijd, ruimte en geld. In de cyclus van de gebiedsontwikkeling dienen de volgende tussenresultaten behaalt te worden: - Het tijdig bouwrijp opleveren van de uitgegeven kavels aan (particuliere) ontwikkelaars; - Het tijdelijk inrichten en beheren van de openbare ruimte gedurende de verschillende ontwikkelingen in de gebieden; Het definitief inrichten van de openbare ruimte na voltooiing van de bouwactiviteiten.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raamcontract Gebiedsontwikkeling Overamstel en Amstel Business Park (Werkstad Overamstel)
Beschrijving: Het vroegere industrieterrein Overamstel verandert in een nieuwe woon- en werkbuurt. Het verleden is nog te herkennen in de oude gebouwen van de Zuidergasfabriek. De komende jaren bouwen we duizenden woningen met voorzieningen, zoals scholen en horeca. De openbare ruimte pakken we per gebied aan, zodat een prettige woon- en werkomgeving ontstaat.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het raamcontract wordt aangegaan voor een periode van 4 (vier) jaar, met een optie op verlenging van 2 (twee) jaar. De maximale looptijd bedraagt 6 (zes) jaar.