750222-2025 - Mededinging
Nederland – Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur – TU/e MediaLAB
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: TU/e MediaLAB
Beschrijving: Met deze opdracht heeft de Opdrachtgever als doel het TU/e MediaLAB te realiseren door middel van een Openbare Europese Aanbestedingsprocedure. De specifieke vereiste audiovisuele apparatuur, alsook de benodigde kennis en expertise om dit op een "broadcastwaardige" wijze te verwezenlijken, zijn van essentieel belang. De TU/e gaat ervan uit dat de Totaalsom niet meer dan EUR 700.000,-, exclusief BTW bedraagt.
Interne identificatiecode: PCM2025-10032
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Technische Universiteit Eindhoven (TU/e) geeft opdracht tot de realisatie van een professioneel en toekomstbestendig MediaLAB in het Neuron-gebouw. Deze opdracht omvat het ontwerp, de levering, installatie, ingebruikstelling, service en support van hoogwaardige audiovisuele faciliteiten, inclusief de benodigde technische infrastructuur, apparatuur en expertise en de verhuizing van DIY videostudio van gebouw Traverse naar gebouw Neuron.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst die wordt aangegaan met de Opdrachtnemer heeft een initiële looptijd van drie (3) jaren. De initiële looptijd start na Gebruiksklare oplevering en ingebruikname van de AV/ICT -oplossing. Na deze initiële looptijd bestaat voor Opdrachtgever eenzijdig de mogelijkheid de Overeenkomst drie (3) maal te verlengen met een periode van twaalf (12) maanden. Nadat ook deze verlengingsopties door Opdrachtgever zijn afgenomen, kan de Overeenkomst met wederzijds goedvinden van Partijen telkens met een periode van twaalf maanden worden verlengd.