2. Procedure
Procedure
Titel: Akoustische panelen Sporthallen
Beschrijving: De opdracht betreft de levering en dienstverlening ten behoeve van het uitvoeren van akoestische verbetermaatregelen aan de bestaande scheidingswanden én de plaatsing van akoestische wandpanelen binnen Sporthal De Geest, Sporthal De Korf en Sporthal De Wasbeek. Vijf sporthallen in Teylingen
Interne identificatiecode: Z-26-508087
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44112310 Scheidingswanden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vervanging scheidingswanden en uitvoering akoestische maatregelen
Beschrijving: De opdracht betreft de levering en dienstverlening ten behoeve van het uitvoeren van akoestische verbetermaatregelen aan de bestaande scheidingswanden én de plaatsing van akoestische wandpanelen binnen Sporthallen in Teylingen.
Interne identificatiecode: 1