See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, indienststelling, opleiding en onderhoud van een hybride röntgenzaal voor de dienst Cathlab met verplicht plaatsbezoek
Beschrijving: De hybride röntgenzaal zal hoofdzakelijk worden ingezet voor structurele ingrepen. De installatie dient tevens geschikt te zijn voor het uitvoeren van EFO-procedures. De opdracht omvat het verwijderen van de bestaande installatie en de realisatie van een volledig uitgeruste en operationele zaal (levering, plaatsing, integratie, indienststelling, opleiding en onderhoud), die gebruiksklaar wordt opgeleverd.
Interne identificatiecode: PPP103-2785/6482/2026-SJB-01-163-LC
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33111000 Röntgenapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-SJB-01-163-LC_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie bestek)