2. Procedure
Procedure
Titel: Accountancydienstverlening
Beschrijving: Door middel van deze aanbesteding wil Opdrachtgever een proactieve en kritische accountant selecteren, welke op basis van aantoonbare relevante kennis en ervaring in de branches afval en beheer openbare ruimte, in staat voor de kwaliteit van haar dienstverlening tegen een marktconforme en eerlijke prijs. De dienstverlening bestaat uit minimaal de volgende jaarlijks terugkerende werkzaamheden: • De interim-controle (controle van de bedrijfsprocessen); • De eindejaarscontrole (financiële controle van de jaarrekening); • De IT-audit (controle op ICT-beleid en strategie, cybersecurity, rechtenstructuur rollen & rechten); • De CSRD-controle (controle op de CSRD-rapportage); • Aangifte van de vennootschapsbelasting; • De natuurlijke adviesfunctie. Werkzaamheden welke niet jaarlijks plaatsvinden maar wel optioneel uitgevraagd worden binnen deze overeenkomst zijn: • De Verpact-controle (voorheen Nedvang).
Interne identificatiecode: 2025/DAR/IFI/02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212000 Auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één overeenkomst met één Opdrachtnemer. Door middel van deze aanbesteding wil Opdrachtgever een proactieve en kritische accountant selecteren, welke op basis van aantoonbare relevante kennis en ervaring in de branches afval en beheer openbare ruimte, in staat voor de kwaliteit van haar dienstverlening tegen een marktconforme en eerlijke prijs.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Werkzaamheden welke niet jaarlijks plaatsvinden maar wel optioneel uitgevraagd worden binnen deze overeenkomst zijn: • De Verpact-controle (voorheen Nedvang).