750771-2024 - Resultaat
België – Bewakingsdiensten – RAAMOVEREENKOMST VOOR EXTERNE BEVEILIGINGSDIENSTEN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR EXTERNE BEVEILIGINGSDIENSTEN
Beschrijving: Het uitvoeren van bewakingsopdrachten op alle terreinen en in de gebouwen van de Universiteit Antwerpen. De Universiteit Antwerpen kan beschreven worden als zijnde een instelling met meerdere campussen in een straal van 6km, waarbij elke campus een uitgestrektheid kan hebben van 2km of meer en bestaat uit meerdere gebouwen van verschillende grootte. Zo zijn er gebouwen met een oppervlakte van meer dan 4000 m² en gebouwen met een oppervlakte die kleiner is dan 400 m². Het patrimonium van de Universiteit Antwerpen is opgebouwd uit gebouwen van uiteenlopende leeftijd, zowel recente gebouwen als gebouwen met een historisch karakter maken er deel van uit. De invulling van de gebouwen is ook zeer uiteenlopend, zo zijn er (o.a.) kantoorgebouwen, aula’s, leslokalen, labo’s waar fundamenteel onderzoek plaatsvindt en technische ruimten. De opdracht bestaat uit een raamovereenkomst met één deelnemer.
Interne identificatiecode: 24009
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24009 - 1
Interne identificatiecode: 1