2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare verlichting gemeente Noordoostpolder en gemeente Urk
Beschrijving: Op hoofdlijnen bestaat de opdracht uit de volgende werkzaamheden het : • definitief herstellen van storingen en schades en eventueel noodmaatregelen; • opzetten en in stand houden van een 24-uurs storingsdienst; • vervangen van armaturen; • vervangen van lichtmasten; • leveren van lichtmasten; • leveren van armaturen; • aanbrengen van lichtmasten; • aanbrengen van armaturen; • oplossen van storingen; • verwijderen en afvoeren van vrijgekomen materialen; • coördineren van werkzaamheden voor, en het aansturen van de netbeheerder bij storingen; • realiseren van een sluitende boekhouding t.a.v. de Liander qua meldingen; • beheren en leveren van revisiegegevens via het beheersysteem van de gemeente; • beheren, verwerken en verstrekken van gegevens voor / uit het OV-beheerbestand; • toepassen van verkeersmaatregelen; • verzorgen van de coördinatie tussen armatuur leverancier en aannemer waarbij aannemer verantwoordelijk is voor de juiste planning; • bijkomende werkzaamheden. 1
Interne identificatiecode: 20240617130803
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928500 Straatverlichtingsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 34993000 Straatverlichting, 45314300 Aanleg van kabelinfrastructuur, 45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting, 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Op hoofdlijnen bestaat de opdracht uit de volgende werkzaamheden het : • definitief herstellen van storingen en schades en eventueel noodmaatregelen; • opzetten en in stand houden van een 24-uurs storingsdienst; • vervangen van armaturen; • vervangen van lichtmasten; • leveren van lichtmasten; • leveren van armaturen; • aanbrengen van lichtmasten; • aanbrengen van armaturen; • oplossen van storingen; • verwijderen en afvoeren van vrijgekomen materialen; • coördineren van werkzaamheden voor, en het aansturen van de netbeheerder bij storingen; • realiseren van een sluitende boekhouding t.a.v. de Liander qua meldingen; • beheren en leveren van revisiegegevens via het beheersysteem van de gemeente; • beheren, verwerken en verstrekken van gegevens voor / uit het OV-beheerbestand; • toepassen van verkeersmaatregelen; • verzorgen van de coördinatie tussen armatuur leverancier en aannemer waarbij aannemer verantwoordelijk is voor de juiste planning; • bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging