2. Procedure
Procedure
Titel: Certificering, toezicht en ondersteuning MLA
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de levering van capaciteit voor certificering, toezicht en ondersteuning van de Militaire Luchtvaart Autoriteit (MLA) via een Raamovereenkomst. Opdrachtgever wenst deze Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) partij voor een periode van vier (4) jaar. Binnen de scope van deze opdracht valt de volgende Dienstverlening ten behoeve van de MLA: • Productcertificering; • Toezicht op en auditen van organisaties; • Ondersteuning bij beleidsontwikkeling. Doelstelling van de opdracht: • Ervoor zorgen dat de gewenste certificering, audits en ondersteuning tijdig doorgang kunnen vinden; • Realiseren van een hoge mate van flexibiliteit voor de invulling van de werkzaamheden van de MLA door de creatie van een externe flexibele schil; • Overdragen van kennis en ervaring naar de medewerkers van de MLA; • Zorgen dat de kwaliteit geborgd blijft en waar mogelijk verhoogd wordt binnen de MLA. • Invulling geven aan de fluctuerende personeelsbehoefte van de MLA.
Interne identificatiecode: 21722893
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73435000 Testen en beoordelen van militaire lucht- en ruimtevaartuigen en raketten
Aanvullende classificatie (cpv): 50210000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met vliegtuigen en andere uitrusting, 71631100 Diensten voor keuring van machines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 34 arbeidsuren
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie documentatie