2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf en beheer Functiewaarderingssysteem
Beschrijving: De Aanbestedende dienst wenst met de Aanbesteding de volgende doelstellingen te realiseren: Op maat maken en implementeren van: Een actueel en toekomstbestendig functiewaarderingssysteem, aansluitend bij actuele maatschappelijke ontwikkelingen, normen en waarden; Een set van actuele normfuncties/matrices, ca. 200-300 (werkvorm nader te bepalen); Een (web)applicatie. Onderhouden en beheren (betreft functiewaarderingssysteem, normfuncties, matrices en (web)applicatie). Het doel van de Opdracht is het voor een lange periode (10 jaar initiële looptijd plus optiejaren) toepassen en onderhouden van een actueel en toekomstbestendig functiewaarderingssysteem, gebaseerd op actuele maatschappelijke normen en waarden met blijvende aandacht voor de ontwikkelingen in de maatschappij en het veld van de umc’s.
Interne identificatiecode: T112972
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: 1. De Aanbestedende dienst heeft mogelijk gedurende de looptijd van de opdracht de wens om de salarisstructuur te herzien. Mogelijk dat hierbij een beroep wordt gedaan op de gecontracteerde partij voor wat betreft advisering over aanpassing van de salarisstructuur. De scope kan in voorkomend geval uitgebreid worden met deze Dienst. 2. Na de implementatiefase wordt de samenwerking geëvalueerd. Voorts wordt na 4 jaar nogmaals geëvalueerd. Mocht als gevolg van o.a. ontwikkelingen in de markt een herziening van de beheerkosten noodzakelijk dan wel wenselijk zijn, dan treden partijen met elkaar in overleg om te bezien of er besparingen kunnen worden gerealiseerd en een correctie ten aanzien van de beheerkosten moet worden doorgevoerd na instemming door beide partijen. Uitgangspunt is dat de opgegeven kosten in het prijzenblad van toepassing zijn gedurende de initiële looptijd van de overeenkomst al dan niet na correctie als gevolg van het doorvoeren van indexeringen.