751282-2024 - Resultaat
Nederland – Tuinbouwdiensten – Exotenbestrijding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Exotenbestrijding
Beschrijving: De aanwezigheid van invasieve exoten in de vaarwegen van de provincie Drenthe heeft in recente jaren een toename laten zien. Deze exoten vormen een bedreiging voor de biodiversiteit. Daarnaast is er ook sprake van een negatieve impact op de recreatieve waarde van de vaarwegen en de kosten die het voor de provincie Drenthe met zich meebrengt om de overlast te bestrijden. Vanwege de oplopende kosten is provincie Drenthe een openbare Europese aanbesteding gestart voor de Exotenbestrijding. In overeenstemming met artikel 2.82 van de Aanbestedingswet 2012 behoudt Aanbestedende dienst de Opdracht voor aan sociale werkplaatsen en ondernemers.
Interne identificatiecode: 202400682
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vaarwegen deel 1
Beschrijving: - Drentsche Hoofdvaart: Van Galgenkampsbrug tot Brug Asserwijk - Wittewijk traject - Noord-Willemskanaal – Van Brug Asserwijk – tot provincie grens – Drenthe/Groningen - Hoogeveensche Vaart – Van Meppelerdiep tot Brug om de Oost
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Perceel: LOT-0002
Titel: Vaarwegen deel 2
Beschrijving: - Verlengde Hoogeveensche Vaart – Van Brug om de Oost – tot aftakking Bladderswijk - Ingang Bladderswijk – tot aftakking vaarwege KWAK kanaal - Ingang KWAK kanaal – tot en met Veenparkparkkanaal. Het Veenparkkanaal mondt uit ter hoogte van Bargercompascuum. - Stieltjeskanaal – van ingang Hoogeveensche Vaart – tot Coevorden - Coevorden Vechtkanaal – grens Overijssel - Vaarwegen in Coevorden – Binnengracht / Buitengracht Afwateringskanaal