751454-2025 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Offerte aanvraag Hergebruik KIK-V Modelgegevensset ten behoeve van de interne bedrijfsvoering - Ontwikkeling en beproeving van generieke monitoringsfunctionaliteiten voor zorgaanbieders in de verpleeghuiszorg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Offerte aanvraag Hergebruik KIK-V Modelgegevensset ten behoeve van de interne bedrijfsvoering - Ontwikkeling en beproeving van generieke monitoringsfunctionaliteiten voor zorgaanbieders in de verpleeghuiszorg
Beschrijving: Graag nodigen wij u uit om een offerte uit te brengen voor het uitvoeren van een onderzoek naar ‘Hergebruik KIK-V Modelgegevensset ten behoeve van de interne bedrijfsvoering - Ontwikkeling en beproeving van generieke monitoringsfunctionaliteiten voor zorgaanbieders in de verpleeghuiszorg’ ten behoeve van Zorginstituut Nederland (hierna: het Zorginstituut). Voor meer informatie verwijzen we naar de offerteaanvraag.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000