2. Procedure
Procedure
Titel: EA Instroomsysteem mbo en vavo studenten
Beschrijving: Onderwijsgroep Landstede zoekt één opdrachtnemer voor de levering, implementatie, ondersteuning en doorontwikkeling van een integraal Instroomsysteem. De opdracht omvat een standaard SaaS-oplossing die de studentreis ondersteunt, van aanmelding tot plaatsing of afhandeling van de aanmelding. De geschatte waarde van de overeenkomst bedraagt circa € 59.250,- exclusief btw per jaar. Uitgaande van de maximale looptijd van acht jaar (vier jaar, met vier verlengingsopties van één jaar) bedraagt de totale geraamde opdrachtwaarde circa € 474.000,- exclusief btw. Deze opdrachtwaarde is tot stand gekomen op basis van het gemiddelde van de spend over 2025 en 2026 van de te verwachten af te nemen dienst, vermeerderd met vijftig procent.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).