751859-2026 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – NU VO Campus - NSG Groenewoud SMK
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NU VO Campus - NSG Groenewoud SMK
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS Schoonmaakdiensten en ziet op de schoonmaak van NSG Groenewoud van stichting VO Campus.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000