2. Procedure
Procedure
Titel: EUOA Raamovereenkomst Asfaltonderhoud
Beschrijving: De gemeente voert een Aanbestedingsprocedure uit voor de aanbesteding van Asfaltonderhoud in twee percelen: - Perceel 1: Levensduur verlengend onderhoud (LVO) - Perceel 2: Grootonderhoud asfalt (GO asfalt) Gemeente Westland heeft het voornemen de raamovereenkomst per perceel af te sluiten voor een periode van 2 jaar met de optie tot verlenging van tweemaal één jaar. De beoogde ingangsdatum is 1 maart 2026. Perceel LVO geraamde opdrachtwaarde € 800.000,- per jaar. Perceel GO-asfalt geraamde waarde € 1.500.000,- per jaar.
Interne identificatiecode: D2025-01988
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Levensduur verlengend onderhoud (LVO)
Beschrijving: Levensduur verlengend onderhoud betreft kleine reparaties en bijkomende werkzaamheden, zoals: - herstel van scheuren; - repareren van schades; - vervangen van deklagen; - verwijderen en aanbrengen van markeringen; - toepassen van verkeersmaatregelen; - bijkomende werkzaamheden. De geraamde opdrachtwaarde/omvang is € 800.000,- excl. btw per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Groot onderhoud asfalt (GO-asfalt)
Beschrijving: Groot onderhoud asfalt betreft o.a.: - het vervangen van de volledige asfaltconstructie; - het vervangen van funderingsconstructies; - herstellen of vervangen van kantopsluitingen; - herstellen of vervangen van kolken; - verwijderen en aanbrengen van markeringen; - toepassen van verkeersmaatregelen; - bijkomende werkzaamheden. De geraamde opdrachtwaarde/omvang is € 1.500.000,- excl. btw per jaar.
Interne identificatiecode: 2