2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiele Telecommunicatie
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van de volgende producten: Mobiele Telecommunicatie €400.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese Openbare Aanbestedingsprocedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 32412100 Telecommunicatienetwerk, 32510000 Systeem voor draadloze telecommunicatie, 45314000 Installeren van telecommunicatie-uitrusting, 50330000 Onderhoud van telecommunicatie-uitrusting, 64212000 Mobieletelefoondiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Mobiele Telecommunicatie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2x 1 jaar