See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: DTP en Vormgeving
Beschrijving: DTP en Vormgeving
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000