752295-2026 - Mededinging
Nederland – Planningsystemen – IvhO-EURAAN-JP-IUCN2607001 Aanschaf, installatie en configuratie plannings- en capaciteitstool
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: IvhO-EURAAN-JP-IUCN2607001 Aanschaf, installatie en configuratie plannings- en capaciteitstool
Beschrijving: De Staat der Nederlanden nodigt u als potentiële Inschrijver uit om in te schrijven voor de Europese Aanbesteding Aanschaf, installatie en configuratie plannings- en capaciteitstool. Doel is het afsluiten van een contract met één geselecteerde leverancier die na gunning (medio mei 2027) start met de vervanging van de huidige planningstool in Excel. Wij zoeken hiervoor een on-premise oplossing. De totale geschatte opdrachtwaarde voor 4 jaar bedraagt €1.200.000,- exclusief btw, zegge één miljoen tweehonderdduizend euro exclusief btw. De IvhO voorziet in de optiejaren een verdere doorontwikkeling van de gecontracteerde oplossing, de totaal geschatte opdrachtwaarde voor de komende jaren calculeren wij op €2.225.000,- exclusief btw, zegge twee miljoen tweehonderdvijfentwintigduizend euro exclusief btw. Let op: de gegevens die de omvang van de opdracht aangeven zijn een indicatie op basis vanuit het verleden en voor de komende jaren. Aan deze omvang kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: IUCN26070001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30196000 Planningsystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aanschaf, installatie en configuratie plannings- en capaciteitstool
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Uitbreiding en werkzaamheden relevant voor de opdracht.