752449-2023 - Mededinging
Nederland – Landmeetkundige diensten – Landmeetkundige en overige aanverwante diensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Landmeetkundige en overige aanverwante diensten
Beschrijving: Aanbestedende dienst is op zoek naar (een) partij(-en) die, per perceel, invulling kan geven aan de eisen die door aanbestedende dienst zijn gedefinieerd voor de gevraagde diensten. Het doel van deze Europese aanbesteding is om per perceel te komen tot een raamovereenkomst met meerdere inschrijvers, volgende de gestelde eisen en wensen van de aanbestedende dienst. - Perceel 1 Metingen profielen en kunstwerken beheerregister watersystemen, Meting en verwerking BGT, Metingen beheerregister waterkeringen - Perceel 2 Lokaliseren van ondergrondse kabels en leidingen
Interne identificatiecode: 115659
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355000 Landmeetkundige diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Metingen profielen en kunstwerken beheerregister watersystemen, Meting en verwerking BGT, Metingen beheerregister waterkeringen
Beschrijving: De omvang van de opdracht betreft het verrichten van landmeetkundige diensten (lees: metingen) op de werken van de aanbestedende dienst. Binnen de aanbestedende dienst is het Geo-team verantwoordelijk voor deze raamovereenkomst. Werkzaamheden van het Geo-team richten zich op het inwinnen, verwerken en presenteren van geo-kernregistraties.
Perceel: LOT-0002
Titel: Lokaliseren van ondergrondse kabels en leidingen
Beschrijving: Waterschap Rijn en IJssel is als leidingbeheerder verplicht volgens de WIBON om de ligging van de kabels en leidingen te communiceren met het kadaster. Waterschap Rijn en IJssel is verplicht om een melding uit het kadaster van een afwijkende ligging van een kabel of leiding in diens beheer welke door een grondroerder geconstateerd is te corrigeren.