Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33195100 Monitoren
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Utrecht (NL310)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: UMC Utrecht