752659-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten – Ecologisch onderzoek Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente Eersel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ecologisch onderzoek Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente Eersel
Beschrijving: Om een SMP op te kunnen stellen en daarmee een omgevingsvergunning flora en fauna aan te kunnen vragen, moet er jaarrond ecologisch onderzoek worden uitgevoerd. Hiervoor zoeken we een partij die de gemeente daarbij kan ontlasten. Het ecologisch onderzoek dient als basis voor het op te stellen SMP. Binnen deze opdracht zijn verschillende onderdelen te onderscheiden. Hierbij is het belangrijk dat er eerst een goedgekeurd plan van aanpak ligt, voordat er wordt begonnen met het uitvoeren van het ecologisch onderzoek. a. Opstellen van een plan van aanpak voor het ecologische onderzoek: De opdrachtnemer stelt een plan van aanpak op waarin de werkwijze voor het ecologisch onderzoek wordt beschreven. Dit plan wordt afgestemd met de opdrachtgever, de partij die wordt gezocht voor het schrijven van het SMP (zie punt 2 van deze paragraaf) en de provincie NoordBrabant. Uiteindelijk wordt er door de opdrachtnemer, in samenwerking met de opdrachtgever, toegewerkt naar een plan van aanpak dat is goedgekeurd door de Omgevingsdienst Noordoost-Brabant, namens de provincie Noord-Brabant. b. Uitvoeren van het ecologische onderzoek conform de Handreiking Gebiedsontheffing voor Beschermde Soorten Noord-Brabant en de diverse onderzoeksprotocollen voor de verschillende soorten: Bij deze stap wordt het benodigde jaarrond en gebiedsdekkende ecologisch onderzoek uitgevoerd. Hierbij dient, zoals wordt beschreven in het plan van aanpak, gebruik te worden gemaakt van de relevante onderzoeksprotocollen. c. Opstellen rapportages met onderzoeksresultaten: De resultaten van het ecologisch onderzoek worden opgenomen in begrijpelijke rapportages die als basis dienen voor het op te stellen Soortenmanagementplan. De wijze van documenteren wordt afgestemd met de opdrachtgever en de partij die het SMP gaat opstellen. d. Communiceren van onderzoeksresultaten met de opdrachtgever: De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het overdragen van de onderzoeksresultaten aan de gemeente en de derde partij die het SMP gaat opstellen. De resultaten worden op een toegankelijke en navolgbare manier gepresenteerd en gedocumenteerd. Gedurende de opdracht onderhoudt de opdrachtnemer actief contact met de partij die het SMP opstelt, zodat de resultaten aansluiten bij de eisen en inhoud van het SMP. Ook is de opdrachtnemer verantwoordelijk voor het overdragen van alle onderzoeksgegevens en (bron)data aan de opdrachtgever in toegankelijke (GIS)-formats.
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-GEZ-JBE-00225
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Aanbestedende dienst beoogt in de gunningsfase een tweetal inschrijfmomenten. Nadat Inschrijvers hun initiële Inschrijving hebben ingediend, krijgen alle Inschrijvers individueel te-rugkoppeling op hun initiële Inschrijving in een gesprek waarbij Inschrijver en de Aanbesteden-de dienst de mogelijkheid wordt geboden om vragen te stellen om de Inschrijving te verbete-ren om zo goed mogelijk aan te sluiten bij de opdracht. Vervolgens kunnen Inschrijvers een finale Inschrijving doen, een zogenaamde Best-And-Final-Offer (“BAFO”). Op basis van deze finale Inschrijvingen vindt de definitieve beoordeling plaats.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Aanvullende classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Gemeente Eersel
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging