752840-2025 - Mededinging
Nederland – Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren – Raamovereenkomst Overalls
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Overalls
Beschrijving: Zie Aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000