See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AHN + Beeldmateriaal
Beschrijving: In 2024 is besloten om de opdrachten AHN en Beeldmateriaal niet meer afzonderlijk aan te besteden en te contracteren. De deelnemende partners zijn van mening hiermee een duurzame keuze te hebben gemaakt, doordat er niet meerdere keren gevlogen hoeft te worden. Daarnaast hopen ze op een toegevoegde voor de producten op het moment als ze gezamenlijk ingewonnen worden. Teamscode voor Informatiebijeenkomst woensdag 12 juni, 10:00-11:00 uur: Vergadering-id: 340 721 626 265 Wachtwoordcode: QyWK9n De opdracht bestaat uit 8 kavels.
Interne identificatiecode: Z1815
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79961200 Luchtfotografiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71355100 Fotogrammetriediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Kavel 1: Gecombineerde inwinning en TMA LiDAR
Beschrijving: Gecombineerde inwinning en TMA LiDAR Zie bijlage x - voor perceel verdeling per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355100 Fotogrammetriediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79961200 Luchtfotografiediensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie herzieningsclausule zoals opgenomen in de leidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Kavel 2: Gecombineerde inwinning
Beschrijving: Gecombineerde inwinning AHN + Beeldmateriaal Zie bijlage x voor perceelverdeling per jaar.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Kavel 3: Gecombineerde inwinning en Beeldmateriaal
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Kavel 4: Beeldmateriaal TMA (pilot)
Beschrijving: Beeldmateriaal Zie bijlage x voor perceelverdeling per jaar.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Kavel 5 - Beeldmateriaal
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Kavel 6: Beeldmateriaal TMA (pilot)
Interne identificatiecode: 6