753088-2024 - Mededinging
België – Draaibanken, boor- of freesmachines – Ondervloerdraaibanken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondervloerdraaibanken
Beschrijving: Raamcontract voor het vervangen en onderhoud van de bestaande ondervloerdraaibank ( OVD’s) in 5 werkplaatsen ( Vorst – Melle - Kinkempois - Antwerpen en Schaarbeek ) met als optie een ondervloerdraaibank voor Oostende en Hasselt.
Interne identificatiecode: CS4/0005061975
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42620000 Draaibanken, boor- of freesmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CS4/0005061975 - 1
Interne identificatiecode: 1