753383-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Uitvoeren van onderzoek
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Lhbtiq+-monitor
Referentienummer: BD-EURAAN-JA-IUCN23050003
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73110000 Uitvoeren van onderzoek
II.1.4.
Korte beschrijving
De Directie Emancipatie van het ministerie van OCW is verantwoordelijk voor het
coördineren van het rijksbrede emancipatiebeleid. De inzet voor het emancipatiebeleid verloopt langs twee sporen: vrouwenemancipatie en emancipatie van lhbtiq+ personen. Voor het in kaart brengen van de ontwikkelingen op het terrein van emancipatie, verstrekt DE opdracht voor diverse (monitorings)onderzoeken.
Het doel van de opdracht is om de leefsituatie van lhbtiq+ personen in Nederland (hun eigen
maatschappelijke positie op verschillende terreinen) en de maatschappelijke opvattingen óver
lhbtiq+ personen/onderwerpen in kaart te brengen, alsmede de ontwikkeling daarvan over de tijd heen (trendmeting). Hiervoor wordt de monitor op veel aspecten uitgevoerd in lijn met eerdere edities en zal deze op andere aspecten worden doorontwikkeld.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 73210000 Advies inzake onderzoek, 79315000 Sociaal onderzoek, 79720000 Onderzoeksdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbesteding heeft tot doel om één marktpartij te selecteren die in de jaren 2024, 2026 en 2028 een monitoringsonderzoek naar de lhbtiq+ gemeenschap incl. rapportage zal opleveren conform de opdrachtomschrijving in de bijbehorende aanbestedingsdocumenten.