753424-2024 - Resultaat
België – Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties – 2024/HFB/OP/120549 – Brandblusapparaten en het leveren van aanverwante diensten - Vlaamse overheid.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 2024/HFB/OP/120549 – Brandblusapparaten en het leveren van aanverwante diensten - Vlaamse overheid.
Beschrijving: Brandblusapparaten en het leveren van aanverwante diensten - Vlaamse overheid.
Interne identificatiecode: 2024/HFB/OP/120549
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50413200 Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties
Aanvullende classificatie (cpv): 45343220 Installeren van brandblusapparaten, 35111300 Brandblustoestellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/OP/120549 - 1
Interne identificatiecode: 1