See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van voedingsmiddelen, dranken en niet-voeding
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van voedingsmiddelen, dranken en niet-voeding
Interne identificatiecode: PPP0OK-2785/6222/SO2026_2785
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SO2026_2785 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen