753905-2024 - Mededinging
België – Diensten voor afvalvervoer – Raamovereenkomst voor het transport en verwerking van ingezamelde matrassen volgens Vlaamse wetgeving (OVAM-Valumat)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het transport en verwerking van ingezamelde matrassen volgens Vlaamse wetgeving (OVAM-Valumat)
Beschrijving: Op de recyclageparken van de stad Antwerpen zullen afgedankte matrassen gratis selectief ingezameld worden. De stad Antwerpen zoekt een dienstverlener voor het transporteren van deze ingezamelde afgedankte matrassen van de recyclageparken naar de verwerkingsinstallatie en het verwerken van de matrassen. De opdracht bestaat uit: • de huur van containers (voor plaatsing op de recyclageparken); • het vervoer naar de verwerkingsinstallatie (al dan niet met tussentijdse opslag op een overslagstation); • de verwerking van de matrassen.
Interne identificatiecode: GAC_2024_03094
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1