2. Procedure
Procedure
Titel: BE-2026.16 Maaien van watergangen en bermen in het stedelijk gebied van de gemeenten Urk en De Fryske Marren
Beschrijving: Doel van de aanbesteding Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot Opdrachtverlening voor 'Maaien van watergangen en bermen in het stedelijk gebied van de gemeente Urk en De Fryske Marren'. De uitgebreide omschrijving van het werk, de uit te voeren werkzaamheden en de daarbij horendeuitvoeringsvoorwaarden, is opgenomen in het bestek met kenmerk BE-2026.16. Omvang van de Opdracht Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Maaien van nat profiel - Maaien van droog profiel - Maaien van onderberm-plasberm - Maaien onderhoudspaden - Maaien en schonen van stuwen, bootinlaten, duikers, peilschalen, peilloggers en zichthoeken. - Verwerken en afvoeren maaisel vrijgekomen bij maaien - Ter beschikking stellen werknemers en materieel - Het verrichten van alle bijkomende werkzaamheden. Locatie Het uit te voeren werk is gelegen in de gemeente Urk en gemeente De Fryske Marren. Tijdsduur Opdrachtgever wil een overeenkomst afsluiten met een looptijd van 1 jaar, met een optie van verlenging van 3 keer 1 jaar. De contractduur kan dus uiteindelijk 4 jaar worden, van 2026 tot en met 2029.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000