2. Procedure
Procedure
Titel: Multifunctionals
Beschrijving: Stichting Varietas is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten voor de levering en huur van Multifunctionals. De geraamde waarde van deze Opdracht bedraagt €500.000 excl. BTW (€605.000 incl. BTW) over de gehele contractperiode van zes (6) jaar. Aangezien er een Raamovereenkomst wordt afgesloten, zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 120% van voorgenoemd bedrag t.w.v. €600.000 excl. BTW (€726.000 incl. BTW).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
Aanvullende classificatie (cpv): 30120000 Fotokopieer- en offsetdrukmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.