754685-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Adoptie/trainingen ‘’Haags digitaal werken"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adoptie/trainingen ‘’Haags digitaal werken"
Beschrijving: Het verzorgen van Adoptie/trainingen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000