754852-2024 - Resultaat
Nederland – Fotografische diensten – Fotografie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Fotografie
Beschrijving: Gemeente Den Haag start hierbij een inkooptraject in de vorm van een Europese Niet-openbare aanbesteding voor de dienstverlening van Fotografie.
Interne identificatiecode: 24.026-DBV
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: 1. Selectiefase In de selectiefase worden uit de tijdig binnengekomen geldige aanmeldingen, maximaal 20 gegadigden, geselecteerd voor het indienen van een Inschrijving in de Inschrijvingsfase van deze aanbesteding. 2. Gunningsfase In de Gunningsfase ontvangen de maximaal 20 geselecteerde Gegadigden de Inschrijvingsleidraad. Hierin is onder meer nadere informatie opgenomen over de Opdracht, de minimumeisen aan de Opdracht, de Gunningscriteria en de beoordelingssystematiek. In de Gunningsfase worden de maximaal 20 geselecteerde Inschrijvers onder andere beoordeeld op de Gunningscriteria. Het doel van deze Aanbesteding is het samenstellen van een pool van 10 fotografen. De Gemeente Den Haag heeft gekozen voor een Europese Aanbesteding volgens de niet-openbare procedure met het oog op het grote aantal verwachte Gegadigden. Dit betekent dat in principe iedere geïnteresseerde marktpartij een Aanmelding kan indienen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79961000 Fotografische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000