2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor uitzendarbeid in ziekenhuis
Beschrijving: Raamovereenkomst voor uitzendarbeid in ziekenhuis
Interne identificatiecode: PPP0UV-880/6496/2026/917
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: uitzendarbeid ZORG korte noden (aanvulling van de mobiele equipe)
Beschrijving: uitzendarbeid ZORG korte noden (aanvulling van de mobiele equipe)
Interne identificatiecode: 2026/917_1
Perceel: LOT-0002
Titel: uitzendarbeid voor ondersteunende, facilitaire en technische diensten (schoonmaak, keuken, logistiek, elektricien, administratief medewerker, ergotherapeut, kinesitherapeut, logopedist,…)
Beschrijving: uitzendarbeid voor ondersteunende, facilitaire en technische diensten (schoonmaak, keuken, logistiek, elektricien, administratief medewerker, ergotherapeut, kinesitherapeut, logopedist,…)
Interne identificatiecode: 2026/917_2