See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerp capaciteitsuitbreiding githo nijlen
Beschrijving: Aanstellen van een architect voor de nieuwbouw binnen de gemeentelijke secundaire school githo nijlen, binnen het Beekpark-Zuid te Nijlen.
Interne identificatiecode: Nijlen-architect-AGION
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Nijlen-architect-AGION - 1
Beschrijving: Aanstelling van een architect voor de nieuwbouw binnen de gemeentelijke secundaire school githo nijlen, binnen het Beekpark-Zuid te Nijlen.
Interne identificatiecode: 1