755132-2024 - Resultaat
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Raamovereenkomst SW engineering en delivery voor referentiesoftware en tools
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst SW engineering en delivery voor referentiesoftware en tools
Beschrijving: Voor adoptie van een afsprakenstelsel als de BDI is het noodzakelijk dat er: • Referentiesoftware (open source code) beschikbaar gesteld wordt. • Demo's ontwikkeld worden: o Dit is software om intern en extern zichtbaar te maken dat componenten in hun samenhang werken. Deze software is niet bedoeld voor productieomgevingen. o Door het toevoegen van voor beslissers herkenbare scenario’s krijgen deze via demo’s inzicht in de voordelen van de BDI en de impact. • Test-stubs en testtools beschikbaar gesteld worden waarmee developers die de BDI gaan inzetten de conformiteit van hun eigen software kunnen testen. 700.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur SW engineering en delivery voor referentiesoftware en tools
Beschrijving: DIL als programma levert geen IT-systeem op wat in productie genomen gaat worden, maar draagt bij aan het ontwikkelen en in de praktijk testen van het BDI afsprakenstelsel. Als onderdeel van de activiteiten van DIL zullen een aantal producten gerealiseerd moeten worden. De teamleider van het werkpakket voor Architectuur binnen DIL stelt in overleg met de Product Owner BDI vast welke referentiesoftware en demo software nodig is, en hoe de aansturing zal verlopen. De inschrijver heeft geen directe budget verantwoordelijkheid, maar is primair verantwoordelijk voor de kwaliteit van de geleverde referentiesoftware met aanpalende producten. 700.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: de mogelijkheid tot een verlenging