2. Procedure
Procedure
Titel: Bevestigingsartikelen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de leveringen van bevestigingsartikelen.
Interne identificatiecode: FLU26L023
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44530000 Bevestigingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU26L023 - Buisbeugels
Beschrijving: Buisbeugels
Interne identificatiecode: Buisbeugels
Perceel: LOT-0002
Titel: FLU26L023 - Standaard bouten en moeren
Beschrijving: Standaard bouten en moeren
Interne identificatiecode: Standaard bouten en moeren
Perceel: LOT-0003
Titel: FLU26L023 - Kunststof pluggen
Beschrijving: Kunststof pluggen
Interne identificatiecode: Kunststof pluggen
Perceel: LOT-0004
Titel: FLU26L023 - Metalen ankers
Beschrijving: Metalen ankers.
Interne identificatiecode: Metalen ankers