See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: CAMPUS ARDOYEN – 123 GAINS CLEANROOM: UITBREIDING - HVAC/WATER
Beschrijving: CAMPUS ARDOYEN – 123 GAINS CLEANROOM: UITBREIDING - HVAC/WATER
Interne identificatiecode: PPP01G-3122/6118/A/02703/01 – A/02644/01_4_HVAC_WATER
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: A/02703/01 – A/02644/01_4_HVAC_WATER_1
Aanvullende classificatie (cpv): 45332400 Installeren van sanitair, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45214631 Installatiewerkzaamheden voor steriele ruimten