2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Meubilair
Beschrijving: Het leveren, monteren en plaatsen van standaard circulair meubilair volgens de R ladder. De volledige omschrijving van de opdracht vindt u in de aanbestedingsleidraad. Maximale waarde €7.000.000
Interne identificatiecode: WS4425458963
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Leveren van standaard Meubilair
Beschrijving: Het leveren, monteren en plaatsen van standaard circulair meubilair volgens de R ladder.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Twee verlengingen van 2 jaar