755549-2023 - Resultaat
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Content - Springer UKB 2024-2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Content - Springer UKB 2024-2026
Beschrijving: Toegang tot en publiceren in wetenschappelijke tijdschriften van Springer Wetenschappelijk onderwijs: - Academic Center for Dentistry Amsterdam - AMC - Delft University of Technology - Eindhoven University of Technology - Erasmus MC - Erasmus University Rotterdam - Leiden University - LUMC Leiden - Maastricht UMC+ - Maastricht University - Open University of The Netherlands - Radboud UMC - Radboud University - Tilburg University - UMCG - UMC Utrecht - University of Amsterdam - University Groningen - University of Twente - Utrecht University - VU University Amsterdam - VUMC - Wageningen University & Research
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Volledige overeenkomst
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 80300000 Diensten voor hoger onderwijs