75558-2020 - ResultaatNederland-Leeuwarden: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gunning DAS inhuur personeel en adviesdiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender is aangemaakt om in de publicatie te voorzien van de gunningen die plaatsgevonden hebben in het dynamisch aankoopsysteem voor inhuur personeel en adviesdiensten over de periode van 1.10.2019 t/m 31.12.2019.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel, 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel, 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Betreft de publicatie van gunning van de opdrachten die zijn uitgezet in het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) dat ingezet wordt voor de inhuur van personeel en adviesdiensten over de periode 1.10.2019 t/m 31.12.2019.