See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Op afroep leveren van elektrische materialen en lampen
Beschrijving: Deze opdracht omvat het op afroep leveren van elektrische materialen en lampen voor het beheer van de diverse stadsgebouwen van het stadsbestuur en OCMW van Sint-Niklaas. Hierbij wordt getracht om 1 leverancier aan te duiden die een zo ruim mogelijk gamma aan materialen kan leveren.
Interne identificatiecode: PPP009-3059/3060/2023-011/OVA/elektr mat/WB-DV
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Op afroep leveren van elektrische materialen en lampen
Interne identificatiecode: 2023-011/OVA/elektr mat/WB-DV