2. Procedure
Procedure
Titel: Managed Netwerkdiensten en Infrastructuurbeheer
Beschrijving: De afdeling Fiets & Garageparkeren van de directie Parkeren wil door middel van deze Aanbesteding een Overeenkomst sluiten voor Managed Netwerkdiensten en Infrastructuurbeheer. De gewenste uitkomst van de Aanbesteding is een Overeenkomst met één Leverancier die voor directie Parkeren de verantwoordelijkheid uit handen neemt voor de managed netwerkdiensten en infrastructuurbeheer overeenkomstig o.a. de inkoopdoelstellingen, GIBIT, de Overeenkomst, het Programma van Eisen en de Service Levels.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50332000 Onderhoud van telecommunicatie-infrastructuur
Aanvullende classificatie (cpv): 32424000 Netwerkinfrastructuur, 50312000 Onderhoud en reparatie van computeruitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000