2. Procedure
Procedure
Titel: Oracle for Linux Support new + renew
Beschrijving: Oracle for Linux Support new + renew
Interne identificatiecode: 2026/AINF/AP/017
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48900000 Diverse software en computersystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026/AINF/AP/017 - 1
Beschrijving: Oracle Linux new + renew
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten