2. Procedure
Procedure
Titel: Gunningen DAS Westland 2024 Q3
Beschrijving: Betreft de kwartaalrapportage van Q3-2024 van de gegunde opdrachten van het DAS van de gemeente Westland Het gaat om 33 gunningen.
Interne identificatiecode: 12121
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gunningen DAS Westland Q3-2024
Beschrijving: De kwartaalrapportage van Q3-2024 van de gegunde opdrachten van het DAS van de Gemeente Westland -
Interne identificatiecode: 1