756176-2026 - Resultaat
Nederland – Civieltechnische en bouwwerkzaamheden – Herinrichting Veursestraatweg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Herinrichting Veursestraatweg
Beschrijving: Het project “Herinrichting Veursestraatweg” in de gemeente Leidschendam-Voorburg richt zich op de reconstructie en herprofilering van een belangrijke verbindingsweg tussen Leidschendam en Voorschoten. Het doel is om de weg veiliger te maken voor het verkeer, de oversteekbaarheid te verbeteren, de weg beter te laten aansluiten op het omliggende landschap en ruimte te bieden voor toekomstige gebiedsontwikkelingen, zoals woningbouw. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - verrichten diverse opruimingswerkzaamheden; - opschonen watergangen; - graven, vervoeren en verwerken grond; - verwerken van zand; - leggen duikers; - aanbrengen riolering en persleiding; - plaatsen beschoeiing; - verwerken verhardingsfunderingsmaterialen; - verwerken van asfalt; - aanbrengen oppervlakbehandeling; - aanbrengen bestratingen; - planten van bomen; - plaatsen terreinafscheidingen; - bemesten en inzaaien; - bijkomende werkzaamheden. Verwezen wordt naar het RAW-bestek voor de exacte hoeveelheden en werkzaamheden.
Interne identificatiecode: ARC-2025-079
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Herinrichting Veursestraatweg (volledige opdracht RAW -bestek)
Interne identificatiecode: 1