Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie is voor verlenging van de opdracht 2x 1 jaar
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land