2. Procedure
Procedure
Titel: Document Management System (DMS) / Records Management Application (RMA)
Beschrijving: •De Opdracht betreft de levering van DMS/RMA als SaaS-oplossing, inclusief migratie, implementatie, inrichting, opleiding en technisch beheer; Dit betreft een nieuwe aanschaf voor Laborijn zoals valt te lezen in paragraaf 1.5 [Huidige situatie]. Ondernemer wordt verzocht een inschatting te maken van de omvang van de Opdracht op basis van de beschrijving van paragraaf 1.6 [Scope Opdracht] en paragraaf 1.7 [Gewenste situatie]. Zie Selectieleidraad
Interne identificatiecode: 2023 DMS/MR-01
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48311000 Software voor documentenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: DMS/RMA
Beschrijving: Deze aanbesteding kent géén opdeling in percelen. Reden hiervan is dat Laborijn één Opdrachtnemer wil contracteren om regie te kunnen voeren met één Opdrachtnemer. Laborijn is van mening dat de Opdracht toegankelijk is voor de markt. Laborijn staat daarbij open voor inschrijvingen in meerdere (rechts)vormen dan wel combinaties. Derhalve wordt de Opdracht in één perceel aangeboden. Dit betreft een nieuwe aanschaf voor Laborijn zoals valt te lezen in paragraaf 1.5 [Huidige situatie]. Ondernemer wordt verzocht een inschatting te maken van de omvang van de Opdracht op basis van de beschrijving van paragraaf 1.6 [Scope Opdracht] en paragraaf 1.7 [Gewenste situatie]. Zie Selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Laborijn is voornemens een overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer af te sluiten voor de initiële looptijd van vier (4) jaar met de optie tot verlenging van driemaal (3) met 2 jaar. De maximale looptijd van de overeenkomst komt dan uit op tien (10) jaar. Op alle eventuele verlengingen worden alle bepalingen en voorwaarden van de overeenkomst onverkort van toepassing verklaard. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is uiterlijk 10-11-2023.