Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden
Aanvullende classificatie (cpv): 34992300 Straatnaamborden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Oost-Groningen (NL111)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie