756782-2025 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Levering ICT Hardware en aanverwante dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering ICT Hardware en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer inzake levering van ICT Hardware en aanverwante dienstenverlening, volgens de aanbestedingsrichtlijnen, waarbij doelmatigheid en rechtmatigheid voorop staan.
Interne identificatiecode: VITENS_2025_0019
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters, 30236000 Diverse computeruitrusting, 32422000 Netwerkcomponenten, 72100000 Advies inzake hardware, 72228000 Advies over hardware-integratie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000