756837-2025 - Mededinging
Nederland – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Ingrediënten voor voeding en dranken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingrediënten voor voeding en dranken
Beschrijving: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van één Raamovereenkomst met één leverancier van food–non-food producten en dranken. De geraamde waarde is € 600.000,00 over een looptijd van 4 jaar. De maximumwaarde van de opdracht is € 800.000,00 over een looptijd van 4 jaar.
Interne identificatiecode: 201865001.001.016
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten, 15500000 Zuivelproducten, 15800000 Diverse voedingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het ministerie van Algemene Zaken (AZ)zoekt een leverancier voor de levering van Ingrediënten voor voeding en dranken en de daarbij behorende dienstverlening. De beoogde ingangsdatum is 1 maart 2026. Deze Overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar en een maximale looptijd van vier jaar met een einddatum van 28 februari 2030. AZ werkt niet met verlengingen maar met de mogelijkheid om de Overeenkomst eenzijdig door de Opdrachtgever op te zeggen na de vaste periode van twee jaar. De geraamde waarde is € 600.000,00 voor de looptijd van 4 jaar
Interne identificatiecode: 1