756961-2023 - Resultaat
België – Advies inzake efficiënt energiegebruik – Benoeming van een erkend EPB-certificateur voor wooneenheden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Benoeming van een erkend EPB-certificateur voor wooneenheden
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de dienst van erkend EPB-certificateur. De raamovereenkomst is opgedeeld in volgende percelen: - Perceel 1 “ Woningen met individuele HVAC ”: - Perceel 2 “ Woningen met collectieve HVAC ”:
Interne identificatiecode: CPAS Bruxelles-11130-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Woningen met individuele HVAC
Beschrijving: Een erkend EPB-certificateur voor wooneenheden te benoemen voor het Brussels Gewest
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
Perceel: LOT-0002
Titel: Woningen met collectieve HVAC
Interne identificatiecode: 2